• Na jaki okres mogę wynająć naczepę?

   Okres wynajmu naczep jest elastyczny - 12, 24, 36 miesięcy i dłużej.

   Naczepy firanki i naczepy mega można wynająć już na okres od 1 miesiąca.

  • Czym jest wynajem?

   Jest to długoterminowe, odpłatne korzystanie z pojazdu. Najemca co miesiąc płaci stała stawkę za korzystanie z pojazdu. Wszystkie informacje w zakresie korzystania i czasu trwania są precyzyjnie określone w umowie najmu, która jest wiążąca dla obu stron.

   Wynajem gwarantuje nam uproszczoną księgowość – wszystkie koszty są przesyłane na jednej fakturze. Po zakończeniu najmu pojazdy pozostają naszą własnością, czyli Najemca nie przejmuje się sprzedażą pojazdu po zakończonym najmie.

  • Dla kogo jest wynajem?

   Wynajem nie jest wyłącznie dla dużych firm. Ze względu na to, że stawki najmu uzależnione są od Państwa potrzeb i budżetu. Tym samym wynajem jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla średnich jak i dla małych firm, które prowadzą swoją działalność od co najmniej 18 miesięcy.

   Miesięczne koszty związane z wypożyczeniem i obsługą są dużo niższe niż zakup pojazdu i samodzielne utrzymanie. Nie ma potrzeby jednorazowego uruchomienia dużej sumy pieniędzy na zakup. Wynajem nie osłabia zdolności kredytowej firmy.

  • Wynajem czy leasing?

   Wynajem długoterminowy w swoich założeniach jest bardzo podobny do leasingu. Jednak coraz skuteczniej konkuruje z popularnym leasingiem i zdecydowanie wygrywa z kredytem czy kupnem pojazdu za gotówkę. Przede wszystkim nie wiąże przedsiębiorcy wieloletnią umową Pozwala za to na zmianę wynajmowanych pojazdów kiedy jest to faktycznie potrzebne.

   Największym atutem wynajmu jest precyzyjność, przewidywalność zarządzania kosztami firmowymi floty. Cena najmu może zawierać wszystkie opłaty, m.in. ubezpieczenie, wymiana ogumienia, naprawy. Tym samym przedsiębiorca opłaca jedną fakturę. Dodatkowo przedsiębiorca może zaliczyć raty do kosztów uzyskania przychodu. Najważniejszą zaletą wynajmu jest fakt, że nie wpływa na zdolność kredytową.

  • Od czego jest uzależniona miesięczna stawka najmu?

   Na wysokość miesięcznej stawki najmu mają wpływ wyposażenie pojazdu, czas trwania najmu, wybór opcji z opieką lub bez (m.in. serwisowania pojazdu, serwisu ogumienia).

  • Czy można wynająć tylko nowe pojazdy?

   Nie. Przede wszystkim do Państwa dyspozycji pozostawiamy pojazdy nowe. Jednak w naszych zasobach posiadamy również pojazdy używane.

  • Czy po zakończeniu umowy mogę odkupić naczepę?

   Tak. Zgłoszenie chęci odkupienia używanego pojazdu należy zgłosić na 3 miesiące przed zakończeniem umowy najmu.

   Po zakończeniu okresy najmu Najemca ma możliwość odkupienia pojazdu lub podpisania umowy na kolejny nowy pojazd.

  • Dlaczego TRS?

   Nasze usługi polecamy wszystkim firmom, które chcą się skupić na głównej swojej działalności, bez konieczności angażowania swojego czasu, pracowników i nakładów finansowych. Nie ma konieczności tworzenia dedykowanego działu zarządzania flotą pojazdów.